Chip Company produces three products, Kin, Ike, and Bix. Each product uses the same direct material. Kin uses 4.4 pounds of the material, Ike uses 3 pounds of the material, and Bix uses 6 pounds of the material. Selling price per unit and variable costs per unit of each product follow. Kin Ike Bix Selling price per unit $ 156.52 $ 105.20 $ 218.40 Variable costs per unit 87.00 80.00 153.00(a) Compute contribution margin per pound of material for each product.(b) If demand is limited, list the three products in the order in which management should produce and meet demand,