luisam111908 luisam111908 13-12-2022 Mathematics contestada Chee uses gourmet noodles to make his famous lo mein dishes. He wants to know the cost of buying different amounts of noodles. Plot two points that show the cost of 6 pounds and 8 pounds of noodles.