suppose the owner of a candy store mixes two types of candies. she decides to create a 20-pound mixture of raspberry-flavored gumdrops and cherry-flavored jellybeans. the gumdrops sell for $0.95 per pound and the jellybeans sell for $1.20 per pound. she plans to sell the mix for $1.10 per pound. how many pounds of each candy should she use in her mix?