Suppose that the price of Colby jack cheese is $4 per pound, and the price of Swiss cheese is $6 per pound. If the person gets 30 utils from the last pound of Swiss cheese they consume, how many utils would they have to get from the last pound of Colby jack cheese in order to be in consumer equilibrium?