) Candy Man, Inc. reports the following information: Beginning Finished Goods Inventory 60 units Units produced 550 units Units sold 610 units Sales price $130 per unit Direct materials $17 per unit Direct labor $10 per unit Variable manufacturing overhead $17 per unit Fixed manufacturing overhead $14,000 per year Variable selling and administrative costs $6 per unit Fixed selling and administrative costs $12,500 per year What is the unit product cost using variable costing