Holmes Company produces a product that can be either sold as is or processed further. Holmes has already spent $52,000 to produce 2,325 units that can be sold now for $81,500 to another manufacturer. Alternatively, Holmes can process the units further at an incremental cost of $265 per unit. If Holmes processes further, the units can be sold for $410 each. Compute the incremental income if Holmes processes further.