Lauren bought work pants for a total of $94.24. If each pair of pants cost $23.56, how many pairs of pants did she buy?

Respuesta :

Answer:

4 pairs of pants

Step-by-step explanation:

divide 94.24 by 23.56 and you will get 4 :)

Answer:

She bought 4

Step-by-step explanation:

$94.24÷$23.56=4