Seudónimo
Seudónimo
14-11-2016
Mathematics
contestada
HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx!!!
Respuesta :
hannahh2915
hannahh2915
14-11-2016
It would cost $10.50 for 4 hours. $5.50= 2 hours and $2.50= per hour after two so 5.50+2.50+2.50 = $10.50
Answer Link
Аноним
Аноним
15-11-2016
$5.50 per hour x 2 hours + $2.50 per hours x 2hours
So the answer is $16
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 63+ )
Otras preguntas
Who wrote the pamphlet called common sense
Identify the following group of words as an incomplete or complete sentence. if the sentence is incomplete, identify the reason.it was a dark and stormy nighta.
If angle Q measures 35 degree what is the measure of angle R
Which pair of triangles can be proved congruent by SSS
A hot air balloon went from an elevation of 4,294 feet to an elevation of 3,412 feet in 36 minutes. What was its rate of descent?
Winnie has 7 soccer trophies she wants to display in array how many different arrays are possible? explain
Explain how superstitions help humans deal with the fact that so many things in life are outside of their control.
What is an important part to community health?
After so much time in the desert, his eyes begged to view lush greenery again. This passage contains an example of _____. A. simile B. metaphor C. per
Estimate. then record the product640×3=