Help lol easy
You are having a bake sale and selling cupcakes. It cost you $.15 to make each cupcake. If you sold each cupcake for $1.00, what would your profit be on each cupcake?

Respuesta :

Answer:

0.85 DOLLARS

Step-by-step explanation: