Parramayaroc Parramayaroc 14-12-2016 Mathematics contestada A 5-pound bag of apples cost $3.50. Use that rate, to complete the table to identify equivalent ratios, and then answer the questions. Apples*?5?15 Cost0.703.507? Apples cost $ __ per pound. comment the answer below no need to solve it out just write the answer!!!!!!!!!!!!!!