contestada

Required
5 points
nelson bought two boxes of twinkies at $4 apiece, three quarts of ice
cream at $4.24 and a six pack of diet mountain dew. What was his change
from $50? *
A.20.72
B.29.28
C. not enough info
D. 41.76
F.O
Other: