Three friends go grocery shopping together and buy apples. Logan buys 4
pounds (lb) and pays $6.00. Lin buys 5 lb and pays $7.50. Chita buys 2 lb and
pays $3.00.
Identify the graph and unit price that represent the cost of the apples.
