A grocery store is running a special on frozen dinners. If a customer buys a family-size dinner
for $8, he or she can buy any number of single-serve dinners for just $2 apiece.
Write an equation that shows how the total cost, y, depends on the number of single-serve
dinners purchased, X.
Do not include dollar signs in the equation.