Mrs. Delgado filled up her gas tank and purchased a candy bar for herself and her husband. She purchased 18 gallons of gas for $2.66 per gallon. The cost of each candy bar was $1.46. How much did Mrs. Delgado pay to fill up her tank and for the candy bars? A) $22.12 B) $47.88 C) $3.88 D) $50.80