students about a cheese pizza or pepperoni pizza how many branches were sold on Friday if you want cost $3.50 how much money will the cafeteria earn from all the lunches

students about a cheese pizza or pepperoni pizza how many branches were sold on Friday if you want cost 350 how much money will the cafeteria earn from all the class=