Respuesta :
She could by 11 more packages but I am not 100% sure but I think that is the answer
I buy my package of gum for $2.00 she's lucky it's for $1.20... it's so cheap does anyone know where she gets them from????
Oh byw the answer is $1.20 divided by $20 is $16.67 or $16.07
Oh byw the answer is $1.20 divided by $20 is $16.67 or $16.07